עבודה בחו''ל
חיפוש באתר:

עבודה בארה"ב

עבודה בארה"ב

עבודה בארה"ב

רבים מספרים על עבודה בארה"ב וכמה שהיא מהנה ורווחית ואיך שהמקומיים נחמדים, אנחנו נעשה קצת סדר בכל הסיפורים האלו ונשתדל לגרום לכם להבין את המושג עבודה בארה"ב בצורה קצת יותר ברורה מהיום.

אז ככה, עבודה בארה"ב לא התחילה בשנת 2010 וגם לא בשנת 2000 אלא עוד בשנות ה 70 המוקדמות, רבים מאותם ישראליים שהשתחררו מהצבא וחיפשו מה לעשות מצאו את עצמם עם 300 דולר בכיס ונמצאים לבד בלב ניו יורק. בלי יותר מדי פרטים, בלי כרטיס אשראי בינלאומי למקרה שיתקעו, בלי פלאפון למקרה הצורך... פשוט לבד.

אז עכשיו אחרי שהבהלתי אותם קצת אני אנסה להרגיע אתכם ואגיד לכם שהיום זה הדבר הכי רחוק מכך, היום אותם אנשים אשר טסים לארה"ב למטרת עבודה יודעים בדיוק לאן הם הולכים, כמה הם מרוויחים ואיך קוראים לבחור שאוסף אותם מהשדה התעופה.

עבודה בארה"ב הינה היעד הנפוץ ביותר בקרב הישראליים, ארה"ב מציע מגוון רחב של עבודות שהן יכולות להתאים לכל סוג של בן אדם בין אם זה מכירות אגרסיביות לבין שירות לקוחות, בין מכירה מדלת לדלת לבין מנעולן, בין סוכנת נדל"ן לבין מלצרית בבית קפה.

אני יכול להגיד לכם שבהשוואה לישראל כל עבודה מהסוג שציינתי רווחית הרבה יותר בארה"ב.
יש ישראליים בצד המזרחי של ארה"ב וכמובן גם בצד המערבי... הישראליים עובדים בכל מקום שאפשר.

מבחינת אישורי העבודה קיימים מספר סוגי אישורי עבודה : H2B , J1 ,.. ועוד.. למרות שמרבית הישראליים טסים ללא אישורי עבודה מסודרים וטסים רק עם הויזת תייר שלהם.. דבר שהוא מאוד מקובל בקרב הישראליים.

משך הזמן הממוצע שישראלי נמצא בארה"ב הוא 4-7 חודשים זמן שמספיק לו לחסוך עשרות אלפי שקלים ולפעמים אפילו יותר מ 100 אלף ₪ , דבר שבטוח יוכל לעזור לו בתחילת חייו שבן אדם בוגר.

אנחנו בפורטל זה ממליצים לכם לשוטט באתר, להסתכל על החברות ומה שהם מציעות, להיפגש עם 3-5 חברות ולשמוע מה יש להם להגיד, כולם ירצו אתכם וכולם יציעו לכם דברים שבחיים לא חשבת שיציעו לכם, אני יכול להגיד לכם שהתנאי עבודה הטובים ביותר נמצאים בארה"ב.

אז שיהיה בהצלחה ואתם מוזמנים להיכנס לפורום עבודות בארה"ב שלנו ולשמוע חוויות מאנשים שכבר היו בסרט הזה שלכם.
מאמרים נוספים »
הקמת אתריםallnet4u - פתרונות אינטרנט חכמים
Thumbnails powered by Thumbshots כל הזכויות שמורות AVOOODA.CO.IL 2010