עבודה בחו''ל
חיפוש באתר:

טכנוחו"ל- יישומים, אפליקציות ושאר עזרים טכנולוגיים

טכנוחו"ל- יישומים, אפליקציות ושאר עזרים טכנולוגיים

טכנוחו"ל- יישומים, אפליקציות ושאר עזרים טכנולוגיים

חבר'ה ישראלים רבים חוגגים את בגרותם החדשה במסע עבודה בחו"ל. באים, עושים כמה חודשים בארץ זרה עם עגלות מכירה, לפעמים הובלות. אחרים מסיימים את הלימודים וחושבים להשתקע בארץ אחרת. החודשים הראשונים יכולים להיות לא פשוטים – בין שפה חדשה, מקומות חדשים, תרבות לא מוכרת ומסלולים ומקומות שעוד לא הכירו. למזלם של כל אלו יש היום לא מעט אפליקציות שיהפכו את החיים בחודשים הראשונים הללו (ולפעמים גם אחריהם) להרבה יותר פשוטים, קלים ונעימים.

להתחיל מההתחלה

עוד בארץ עולות שאלות רבות לאיפה לנסוע? מה צריך לדאוג לו מראש? איך מתחילים? יש לא מעט אתרים אשר יספקו לכם מידע בנושא, אבל גם לאחר שביקרתם בהם עדיין יוותר ים של סידורים להם צריך לדאוג, החל מרכישת כרטיס הטיסה וכלה באריזת המזוודה. אפליקציה שתעזור לכם לא לשכוח שום דבר היא Pack the Bag. ארגנו בה את כל המטלות שצריך לעשות והיא כבר תזכיר לכם לעשותן, היא אפילו תעזור לכם באריזה לפי המיקום אליו אתם נוסעים.

ו...נוסעים

בשעה טובה הגעתם לנמל התעופה. המטוס שלכם יצא בזמן? יש כאן Wi-Fi? ואיפה בכלל פינת העישון? אפליקציית FlighStat תספק לכם את כל המידע הדרוש ואפילו מפה של הטרמינל. אפשר למצוא בה כל טיסה ולהתעדכן בזמן אמת על מצבה. אפליקציה דומה נוספת היא ה- GateGuru שאפילו תעזור לכם למצוא כספומטים בשדות התעופה.

הגענו, נו? מה עכשיו?

אז זהו, ביעד יש הרבה מה לעשות, ואם עושים – רצוי כמו המקומיים. אפליקציה מתאימה במיוחד לכך היא אפליקציית AroundMe – תוכלו בה לקבל מידע על כל הדברים החשובים באמת שמסביבכם, בחלוקה לקטגוריות שימושיות כמו אוכל, בתי מרקחת, סופר שכונתי או הבנק. כאשר מגיעים למקום חדש ולא יודעים איפה כל דבר נמצא, אפליקציה זו היא שימושית במיוחד, במיוחד עם מפת הניווט למקום והכישורים לויקיפדיה ולFoursquare , ואם אתם לא רוצים להשאיר רושם של תיירים, תמיד אפשר להציץ במכשיר אייפד לפני היציאה ואפילו לקחת אותו עימכם לכל מקום, ולהסתובב כאילו אתם במגרש שלכם ברחוב.

לשמור על קשר עם הבית

עוד צורך שקיים עבור ישראלים רבים בחו"ל הוא שמירה על קשר עם הבית. בימי הסמארטפון והטאבלט, תמיד אפשר לשמור על קשר באמצעות אפליקציות המבוססות על WiFi דוגמת Whatsup, אבל אם אתם בחוץ, איך תדעו איפה יש WiFi נגיש? אפליקציית WiFi Finder תעזור לכם בדיוק בזה ותכוון אתכם למקומות בהם יש קישור חינמי או בתשלום באיזור.

והכי חשוב - לא לשכוח ליהנות

אם אתם כבר בחו"ל, לא תנצלו הזדמנות ללכת למופעים טובים של אמנים שכמעט ולא מגיעים ארצה? הדרך הטובה ביותר להשאר מעודכנים היא באמצעות אפליקציית Last.Fm – באמצעות האפליקציה הזו תזכו לא רק לרדיו אינטרנט ורשת חברתית הסובבת סביב מוזיקה, אלא גם רשימה של כל ההופעות באיזורכם, ובדיוק כאלו ששווה לא להחמיץ.

האפליקציות יעזרו לכם להשתלב מהר יותר ולנצל טוב יותר את הזמן בו אתם בחו"ל. הם יעזרו מאד בתקופה הראשונה ורבות מהן ישארו איתכן גם להמשך.

הקמת אתריםallnet4u - פתרונות אינטרנט חכמים
Thumbnails powered by Thumbshots כל הזכויות שמורות AVOOODA.CO.IL 2010